reklam, matbaa, organizasyon, kartvizit, etiket, 3 boyutlu kartvizit, 3 d kartvizit

Antetli Kagıt

Firmaların, başka firmalar ile olan yazılı ileteşiminde yada resmi yazılarında kullanılan, üzerinde logo ve iletişim bilgilerinin bulunduğu dosya keğıdına verilen addır.

Antetli kağıtlar, işletmelerin şirket içi departmanları veya diğer işletmelerle arasındaki yazışma, fiyat teklifi verme, bilgilendirme gibi işler için kullandıkları ve üzerinde firma ünvanı, logosu, adresi ve telefon bilgilerinin bulunduğu A4 ebadındaki basılı matbaa ürünlerinden biridir. Kurumsal kimliğin önemli parçalarından biridir. Antetli kağıtlar, matbaa basımı aşamasında tek renkten dört renge kadar üretim seçeneği sunan ürünlerdir.

 

    Kağıt özellikleri;

Standart kağıt kullanımı; 80 - 90 -110 -120 gr 1. hamurdur. Ayrıca, Prestij desenli Kağıtlarında 80 - 120 gr aralığı antetli kağıt basımları için uygun özellik taşımaktadır. Yüksek kaliteli baskı ve görsel prestij için tercih nedenidir.
     Kullanılan Ebatlar;
A/4 21 x 29.7 cm. Tam boy
A/5 15 x 21 cm. Yarım boy

    Antetli Kağıt üzerine yapılan uygulamalar;

Ofset baskı
Fligram
Gofre kabartma
Local lak
Özel Şekilde kesim
Varak yaldız

Şirket içi veya şirket dışı yazışmalarınızda fiyat tekliflerinizde firmanızın reklamını en iyi şekilde yapabilmek ve resmiyetinizi göstermenizin en iyi yollarından biriside firmanızın logosununda bulunduğu antetli kağıtları kullanmaktır…