reklam, matbaa, organizasyon, kartvizit, etiket, 3 boyutlu kartvizit, 3 d kartvizit

Bayrak

 
İmalatını ve Satışını Yaptığımız bayrak Ürünleri; Kırlangıç Bayrak, Flama, Makam Bayrağı, Türk Bayrağı, Poster, Masa Bayrağı, Yabancı Bayraklar, Olta Bayrağı, Gönder Bayrakları...

Bayrak İmalatı, üretimi ve satışı : Firmamız bayrak üretimi ve satışında lider kurum olarak yıllardır hizmet vermektedir.Promatsan Ticaret olarak; parti bayrakları seçim bayrakları aday posterleri Türk bayrağı flama kırlangıç bayrak imalatında ekonomik fiyatlarla size hizmet etmektedir. Promatsan sizlere toptan ve perakende hizmetler verir. Bizimle iletişim kurun ,ucuz ekonomik bayrak keyfini yaşayın.


BAYRAK ÜRETİMİ firmamız bayrak sektöründe modern tesisiyle 2009 yılından beri Türkiye'deki bayrak üretiminin% 45 sını tek başına karşılamaktadır.Bayrak üretiminden bayrak imalatına kadar her ebat ve ölçülerde Türk bayrağı,Flama, Atatürk posteri, sınırsız renk ve motifte dijital baskı, parti bayrakları, seçim bayrakları, takım bayrakları, kırlangıç bayrak, masa bayrağı, aday resimleri, süsleme flamaları, her ebatta türk bayrağı imalatı ve satışına kadar faaliyetlerine devam etmektedir. Bayrak üretirken kumaşın iç ve dış mekanlarda bölgenin hava koşularına kullanılan boyaların akma ve solma yapmamasına temel prensiplerimizdendir.

BAYRAK SATIŞI: Pazarlama ağımızdan, satış ofisimize kadar bütün ekip müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimizle

sürekli irtibat halinde olup müşterilerimizin memnuiyetini ön planda tutmaktayız.

Bayrak Firmamız
Bayrak İmalatı, üretimi ve satışı : Firmamız bayrak üretimi ve satışında lider kurum olarak yıllardır hizmet vermektedir. Promatsan Ticaret olarak; parti bayrakları seçim bayrakları aday posterleri Türk bayrağı flama kırlangıç bayrak imalatında ekonomik fiyatlarla size hizmet etmektedir. Promatsan sizlere toptan ve parekende hizmetler verir. Bizimle iletişim kurun, ucuz ekonomik bayrak keyfini yaşayın.


Toptan bayrak siparişi : Toplu bayrak taleplerinizde firmamız size özel ekonomik bayrak fiyatı uygular. Toptan bayrak siparişi verdiğinizde firmamız sizi sürümden kazandırarak karlı çıkmanızı sağlar.


Ekonomik bayrak firması : Ekonomik bayrak imalatı yapabilmek için, önceden bayrak imalatı ile ilgili malzemelerin stok yapılması gerekmektedir. Biz Promatsan bayrak olarak bu güce sahibiz ve sadece sizin isteklerinize yönelik çalışıyoruz. Kalitemizden ödün vermeden siz müşterilerimize ekonomik bayrak fiyatları sunmaktayız. Bütün bayrak çeşitleri dahil olmak üzere en ekonomik fiyatlar bizde...


Flama bayrakları: Özel desenler ile yapılan bayrak türüne denir. Flama bayrakları genelde gönder (direk) flamaları için kullanılır. Flama bayrakları fiyat ve üretim bilgisi için firmamız ile iletişim kurunuz.

Parti Bayrağı: Yaklaşan seçimler nedeni ile parti bayraklarında büyük indirim başladı, bayraklarınızı şimdi sipariş verin indirimden yararlanın. Bayrak üretimi konusunda lider firmamızın başlattığı bayrak indirimi kampanyamızı kaçırmayın.