reklam, matbaa, organizasyon, kartvizit, etiket, 3 boyutlu kartvizit, 3 d kartvizit

Dijital Baskı

Bizler firmanızın tüm reklam, basın-halk ile ilişkiler, tasarım işlerini üstlenebiliriz. Deneyimlerimizi ön koşulsuz paylaşır ve çalışmalarımızın sağlıklı çıkması için seferber oluruz.


Kurumsal kimlik çalışmanızı oluşturur, süreç içerisinde tüm reklam faaliyetlerinizin kurumsal kimliğinize uygun yürütülmesini sağlarız.


Biz, dilerseniz tüm tasarım işlerinizi baskıya ve uygulamaya hazır hale getirir, ürün tedarikçinize göndeririz. Dilerseniz daha fazlasını yaparız. Gerekli tüm tasarım işlerinizi hazırladıktan sonra ürünün son aşamasına kadar takip eder, imalat sürecinin doğru biçimde gerçekleşmesini sağlar ve ürün tesliminde çözümler sunarız.

Biz sizinle aynı dili konuşuruz. Hedefimiz sizin konumuzla ilgili harcadığınız zamanı minimuma düşürmektir. Sizin dışınızda ama içinizde gibi çalışabiliriz.


  Bu bağlamda;


*  Zamanınızı ve paranızı boş vaatlerle almayız,
* Sizin adınıza karar vermeyiz,
* Firmanızın ihtiyaçlarını gidermeyecek çözümler sunmayız,
* Müşterilerimizi sadece ticari bir unsur olarak görmeyiz,
* Paramızı alıp, sırtımızı dönmeyiz,
* İşi şansa bırakmayız,
* Boş hayallerin peşine koşmayız, 
* Yapamayacağımız şeyler için söz vermeyiz,
* İşimizi yarıda bırakmayız,
* Herkesten iyi olduğumuzu iddia etmeyiz. 
*** (Farkı sizin görmenizi bekleriz)***

Dijital Baskı

Bulunduğu mekanı kişiselleştirmek, kendinizden birşeyler katmak, farklılık yaratmak istiyorsanız, kendi başınıza kolay uygulayabileceğiniz, istediğiniz tarzı yakalabileceğiniz mükkemmel bir alternatif  tablolar.

Dilerseniz digital fotoğraf makinesi ile çekmiş olduğunuz resimleri Canvas basabilirsiniz. Bunun için yollayacağınız görselin çözünürlüğü (kalitesi) ve boyutu (pixel) ne kadar yüksekse baskının olası ebadı ve kalitesi yüksek olur.

Canvas baskı özel pamuk astarlı, yüksek kaliteli tuval bezine basılmış baskı türüdür. Baskı için 1. sınıf mürekkep kullanılır ve özel koruyucu uygulanır. Dış etkenlere karşı korunur. Dilerseniz hafif nemli bir bezle temizliğini yapabilirsiniz.