reklam, matbaa, organizasyon, kartvizit, etiket, 3 boyutlu kartvizit, 3 d kartvizit

Hakkımızda

 

KARAMAN ReklaMerkezi70 2008 yılından ""Kirişçi Mahallesi Tabakhane Geçidi No:10,Yunus Emre Cami Karşısı Duru İşhanın'da"Karaman Merkez'de kurulmuştur.

ReklaMerkezi70 genç dinamik ve gelişimci haliyle hizmet etmeye devam etmektedir.Tasarım alanındaki kalite anlayışımız, yenlikçi alt yapımız, aralıksız devam eden farklı çizgi anlayışımız ile siz müşterilerimiz tarafından tercih edilmeye devam ediyoruz.


Kurulduğumuz ilk günden beri müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun kaliteli ürünler üretetip; müşteri memnuniyeti ön planda tutularak hizmet vermeyi amaçlıyan firmamız REKLAMERKEZİ70 Reklam&Matbaa şirketi 2009 yılında kurulmuş olup, hizmet vermeye devam etmektedir müşteri menuniyetini temel prensip olarak görmekteyiz.


Değişen piyasa şartları gereği daha kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkartmak için son sürat hizmetlerimize devam ediyoruz.

Yaratıcı ekibimiz, Kurumsal Kimlik (Logo, Kartvizit, Düğün,Nişan,Sünnet Davetiyesi ve Özel Günler için davetiye, Antetli Kağıt, Zarf,Kaşe,Baskılı Balon,Magnet vb.) tasarımları, reklam kampanyaları ve her türlü baskılı materyali en iyi baskı kalitesi ile beğeninize sunar.

Reklammerkezi70, katalog, Afiş, Broşür, Web Sitesi, E- Ticaret çözümleri vb. müşteri odaklı çözüm ortağınız olarak hizmetinizdedir. Ayrıca, firmanızı tanıtcı broşür, afiş, kartvizit, katalog gibi baskı işlerin alternatif taslaklarını da oluşturarak onayınıza sunmaktayız.


İş dünyasında yüksek rekabetin sınırları zorlaması, işletmelere ticari döngülerini gerçekleştirmekte bir hayli problem yaratmaktadır.

On yıl önceki ticari kuralların dahi neredeyse uygulanamadığı günümüzde, işletmeler varlıklarını sürdürebilmek için yeni bir formül arayışının içindeyken,bir süre sonra minimum kar marjı odaklı çalışma şekli kendiliğinden uygulanır hale geldi.

Bu yeni çalışma şekli; Yüksek hızda döngü, Ürün / hizmetin kolay ulaşılır olması, gibi başkaca şartları da beraberinde getirdi. Yani yeni ticari kuralı '' minimum kar marjı + ürün/hizmetin ulaşılmasının kolay oluşu + yüksek süratte hizmet '' olarak ortaya çıktı.

Tabi ki bunların gerçekleştirilebilmesi zamanın iyi yönetilmesiyle doğru orantılıdır.  İşletmeler Zaman / Performans faydasını maksimum derecede elde edebilmek için olabildiğince fazla Ürün/Hizmet ihtiyacını olabildiğince az firmadan ve olabildiğince süratli elde etmeye yönelmelilerdir. Her birim ürün/hizmet için sarfedilecek zamandan ancak bu şekilde tasarruf etme imkanı elde edilmiş olacaktır.

Bu savla firmamız Reklam-Tanıtım konusunda geniş bir ürün portföyü sunarak, işletmelerin bu iş kolunda yer alan tüm ihtiyaçlarını tek noktadan temin etmelerine olanak sağlamayı, çok önemli bir teşhir tipi olan teknolojiden maksimum derecede faydalandırmak adına internet ortamında zengin bir ürün portföyü oluşturmayı, müşteri memnuniyeti odaklı kurgusuyla da, sistemli, zamanında ve sorunsuz iş teslimatı sağlama konusunda gerekli hassasiyeti gösterme misyonuyla çalışmaktadır."

VİZYONUMUZ

"Firmamız yüklendiği misyonu, prensipleri ve çizgisinden hiçbir şekilde taviz vermeyerek kısa bir sürede elde ettiği başarılı çalışmalarını devam ettirerek, gelecek birkaç yıl içinde sektörün öncü ve yenilikçi liderlerinden biri haline gelmek ve hakettiği yerde bulunmayı hedeflemektedir." 

Reklam sektörüne farklı çizgimiz ile damga vurmak.Kaliteli hizmet ve sıfır hata koşullarını yakalamak için işletmenin tüm birimlerinde toplam kalite yönetimini uygulayarak , yenilikçi bir politika izlemek..

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin ticari etkinliklerini artırmak ve markalaşma süreçlerinde, (Kurumsal Kimlik, Reklam Kampanyası, Web Sitesi ve yazılımı vb.) ihtiyaç duyacakları tüm gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmak.Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve verimliliği en üst seviyeye ulaştırmak için yüksek kaliteli düşük maliyetli hizmet verebilmek.