reklam, matbaa, organizasyon, kartvizit, etiket, 3 boyutlu kartvizit, 3 d kartvizit

Plaket

STANDART PLAKET ÖLÇÜLERİ

Kadife Kutulu Plaketler. Standart olarak 9x12 cm. 12x16 cm. 15x20 cm. 18x24 cm. ölçülerinde üretilir. Kırmızı veya lacivert kadife kaplı  kutu ve plaket arkasında kendinden  menteşe ayaklı ahşap altlığa sahiptir. Ahşap altlıklar kordonlu lüks ahşap ve silme düz kenarlı ahşap altlık olarak üretilmektedir. Kordonlu ahşapta metal kenarlardan 1er cm. kordon payı olarak küçüktür, ancak kenar kordonu paspartu etkisi ile  plakete zenginlik kazandırır. Ayrıca komple metal plaka dışında arma ve hitap etiketi ayrı parçalar olarak da üretilebilir. Yeterli adette sipariş verilmesi halinde siyah, bordo, yeşil kadife kutulu yapılması mümkündür. Yandaki resimde 12x16 cm. komple pirinç parlak yazı / kumlama zeminli metal plakaya ve el boyaması armaya sahip plaket izlemektesiniz.

 Ahşap Gövde ve Kapaklı Plaket.(Kapak aynı zamanda alta katlanarak plaketin dik durması için destekyerine geçer.)  Standart olarak 12x16 cm. ve 15x20 cm. ölçülerinde ipek mat vernikli kahverengi MDF ahşaba yapılmaktadır.  Sol ve sağda bağlı bulunulan komutanlıkların arması ve  ortada ilgili birimin arması ile altta hitap etiketi mevcuttur. Talebe bağlı olarak değişiklik yapılabilir. armaları isteğe bağlı asit indirme-el boyaması yada dijital baskı ve saydam damla mineli olarak üretmek mümkündür. Sipariş adedinin yeterli olması halinde istenilen ölçülerde de üretilebilir.

 Albüm Plaket. Standart olarak 9x12 cm. 12x16 cm. 15x20 cm. ölçülerinde üretilir. Süet kadifeden mamul birbirine bağlı üç parçadan oluşan ve plaket ön yüzünün içte kalacağı şekilde katlanarak kapanan plaketimizdir. Plaket ön yüzüne komple metal plaka konabileceği gibi resimde görüldüğü şekilde arma ve hitap etiketi ayrı olarak da yapılabilir. Yandaki resimde 12x16 cm. Plaket izlemektesiniz.  

Kadife Kutulu Plaket. Parlak Pirinç Metal üzerine, gölge desenli siyah zemin baskıya sahip plakettir. Birlik ünvanı, arma ve hitap kuşağı müşteri talebine bağlı yazılır. Siyah zemin ve desen sabittir. Ancak yeterli adette sipariş verilmesi halinde müşteri isteğine göre değişiklik yapılabilir. Resimde 15x20 cm. ölçülerinde plaket izlemektesiniz. 

Kadife Kutulu Plaket. 5 mm kenar kalınlığında indirme pirinç üzeri el boyaması müstakil arma, pirinç hitap etiketi, ayaklı bordo ahşap altlık ve kırmızı yada  lacivert kutuya sahip plakettir. 12x16 - 15x20 - 18x24 cm. Standart ölçülerde mevcuttur. Resimde 12x16 cm. plaket izlemektesiniz.

Resimde 12x16 cm. ölçülerinde ayaklı siyah plastik altlıklı ve kırmızı kutulu pirinç plaket izlemektesiniz.

12x16 cm. ölçülerinde ayaklı siyah plastik altlık ve kenarlarda 1er cm. paspartulu pirinçe sahip kırmızı kadife kutulu plaket izlemektesin

Resimde 9x12 cm. ölçülerinde ayaklı siyah plastik altlıklı ve kırmızı kutulu pirinç plaket izlemektesiniz.  

Resimde 9x12 cm. ölçülerinde albüm ve komple metal pirinç plakaya sahip  plaket izlemektesiniz.