A

reklam, matbaa, organizasyon, kartvizit, etiket, 3 boyutlu kartvizit, 3 d kartvizit

Yönlendirme

Yönlendirme tabelaları kamuların ortak kullanım noktalarında parklar ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılan adı gibi yön vermek amaçlı yaptırımlardır.

Yönledirme reklamları; Dış mekan ve iç mekan uygulamaları olarak iki çeşittir.

Dış Mekan Yönlendirme reklamları; Reklamı yapılacak olan yerin bulunduğu sokak veya cadde başlarında bulunacağı gibi sanayi merkezleri, alışveriş merkezleri girişlerinde kullanılır. Amaç göz mesafesi olup, hedeflenen yerin kolay şekilde varılmasını sağlamaktır.


İç Mekan Yönlendirme reklamları; Amaç iş yerinin daha düzenli ve ulaşılır olmasını sağlamaktır. Ofis,plaza,iş merkezi ortamlarında, yabancıların aradıkları kısmı rahatça bulabilmeleri için İç Mekan Yönlendirme reklamları kullanılır. İç Mekan Yönlendirme tabelaları ofis, plaza, iş merkezlerini kurumsal bir yapı oluşmasını sağlar.
Yönlendirme Uygulamalarında display ürünlerden de faydalanılmaktadır. Bu sayede daha şık, dekoratif uygulamalar elde edilmektedir.

Bu tabelalarda kullanılan malzeme kalitesine göre fiyatlandırılır. Bu malzemeler alüminyum ,vinil olabileceği gibi polikarbonda olabilir.Örneğin alüminyum tabela boyanarak üstüne dekupe edilen yazı karakterlerinden meydana gelir.